Niet beïnvloede dieren
Schuilhutfotografie
Marken
Tureluur, ringa totanus
Hoppa, de tureluur springt het vroege voorjaar in!
- Aperture: f/2.8
- Copyright: Loes Belovics
- Camera: ILCE-1
- Credit: Loes Belovics
- Shutter speed: 1/1000s
- ISO: 1000
- Photo taken: 23 April, 2024 18:32:00
- Exposure bias: 3/10EV
- Flash fired: No
- Focal length: 4000/10mm
Reacties
Tureluurs die hun ding doen is zeker een lentebeeld. Aantrekkelijke zachte lentetinten en minimale scherptediepte door de F/2.8.
De tureluur komt mooi onze richting uit en brengt de lente mee. Prachtig hoe hij in beeld komt boven de verschillende tinten van zachtgroen en de softe bomen/struiken op de achtergrond.
Mooi getekend lijfje, die tureluur. Hoezo is dit schuilhutfotografie? Met zo'n open veld kun je toch niet weten waar hij gaat landen?
Dag Ira, ik zat in een weidevogelhut op Marken, midden in het plas-dras gebied te midden van de weidevogels. Natuurlijk weet je niet waar een vogel gaat landen, dat kun je ook niet sturen, het is puur natuur. Gewoon heel alert blijven op wat er gebeurt, en vooral genieten!
Overigens landt de tureluur niet, maar springt hij omhoog.
Had geen idee dat dat ook bestaat; een weidevogelhut. Dank je voor de uitleg.
Prachtig Loes, erg mooi en haarscherp in de vlucht genomen, top!